Uygulama
Mimayris
Güven inşa ediyoruz

Mimayris, inşaat sektöründe 20 yılı aşkın bir birikimin yeni yüzü olarak kendini çoktan kanıtlamıştır. Yapıların temelinden zirvesine, yaşama değer katarak sizlerin her projeden maksimum fayda sağlayabilmeniz için çalışmaktadır.

Maddi değerlerden ziyade insanların yüzünde ki mutluluğu en büyük kar sayarak yolumuza devam etmekteyiz. Bunu başarmanın haklı gururunu yaşayarak sizler için nice yapılar inşa etme isteğiyle daha uzun yıllar boyunca inşaat sektöründe ki ilerleyişimize güçlenerek ve büyüyerek yolumuza devam etmeyi hedefliyoruz.

Mimayris olarak bizler, inşaat sektörünün farklı alanlarında da aynı uzmanlık ve köklü deneyimlerle hizmet verirken, tamamlamış olduğumuz her yeni projenin yaşam alanlarınıza katkıda bulunacağına gönülden inanıyoruz.

         i.            Anahtar Teslim Dekorasyon:

Mimayris, iç mimarları tarafından hazırlanmış veya işveren tarafından sağlanan iç mimari projesine uygun olarak konut, işyeri, mağaza gibi her türden ve ölçekten projenin anahtar teslim tadilat, dekorasyon, restorasyon ve cephe uygulamalarını yapar.

Mimayris’in konusunda uzman ekipleri kaliteli işçilikle işinizi yaparken deneyimli mimarları da işinizi takip ederek uygulanan işin projesine ve standartlarına uygun olarak yapılmasını garanti altına alırlar.

Diğer bütün hizmetleri ile, tasarım ve uygulama hizmetini veren mimayris, tadilat ve dekorasyon işlerinizde hayallerinize en yakın çözüm ortağınızdır.

       ii.            Anahtar Teslim İnşaat:

Mimayris, deneyimli mühendisleri ve mimarları tarafından hazırlanmış veya işveren tarafından sağlanacak projelerin, projesine, ilgili standartlara, yönetmeliklere, fen, sanat kurallarına uygun olarak, misyonu ve vizyonu rehberliğinde, belirlenen takviminde tamamlar.

Bütün işlerimizde kullanılacak her türlü malzeme, ulusal veya uluslararası standartlara uygun olacaktır. Ayrıca kullanılacak malzemeler alternatifleriyle beraber işverene sunulacak, işverenin onay verdiği ürünler kullanılacaktır.

     iii.            Teknik Kontrolörlük:

Mimayris, her ölçekte projenizin yapısal bütünlüğünün ve güzelliğinin sağlanması için tasarımından, yapımına tüm süreçlerinde işinizin en doğru, en hızlı ve istediğiniz şekilde tamamlanması için müşavirlik hizmeti verir.

Temelinden, çatısına kadar yapı maliyetini ve hızını etkileyen bütün elemanları inceler. Kazancınızı korumak için gerekli bütün müdahaleleri sizin adınıza yapar. Mimayris, sizin adınıza projeniz için gerekli bütün malzeme, ekipman ve işçiliğin piyasa araştırmasını raporlar ve öneride bulunur. Böylece kaliteye en uygun koşullarda ulaşmış olursunuz.

Mimayris projenizin tüm süreçlerini programlar ve ihtiyaçlarınızı belirler stok takibinizi yapar ve işinizin takvimine uygun ilerlemesini sağlar. Tüm bu süreçleri, stok durumunuzu, piyasa araştırması ve işinizin kalem kalem ilerleyiş yüzdesini, finansal verilerinizi ekranınızdan takip edebilirsiniz. Yatırımınız Mimayris garantisi ile yükselir.

300
300
İş
ortağımız
120
120

arkadaşımız
10
10
mimari projemiz
Profesyonel Proje
Akış Süreci
Projelerimizi aşağıda belirtilen hususlara göre ilerletmekteyiz detaylı bilgi almak için bizi arayın.
Kabul edilen iş hakkında gerekli veriler işverenden alınır veya bu verilerin değerlendirilmesi için gerekli izin işverenden istenir. Toplanan verilerle çevresel etkiler ve ilişkiler değerlendirilir.
Toplanan veriler ışığında senaryolar kurgulanır, varsayımlar üzerinden en uygun mekânsal ilişkiler tespit edilir ve temel tasarım kararları alınırak öneri projesi hazırlanır.
Öneri projesinin kabulünden sonra diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanarak uygulama projeleri hazırlanır.
İş takvimine, belirlenen tasarım kararlarına ve ihtiyaç programına uygun hazırlanarak proje işverenin kabulüne sunulur.
Mutlu Müşterilerimiz
Tüm Projeleri Görüntüle
Ömer Faruk S.

İnsanın iyiki dediği anlar olur işte Mimayris Proje ile tanışmam da onlardan biri. İnsana güven veren ve emin ellerde olduğunu hissettiren Mimayris Proje ile hayallerinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Proje aşamasında her yönüyle bizi

Ömer Faruk S.
Ömer Faruk S.
Tamamlanan Proje Sorumlusu