İç Mimarlık
İç Mimarlık
Nitelikli yaşam alanları

Mimayris; Karma kullanım, konut, ticari, ofis, konaklama, eğitim, araştırma, kamu, kültür ve endüstriyel yapıların iç mekan projelerini zevkleriniz, ilgi alanlarınız, ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda tasarlar.
Tasarımlarında sektörel, müşteri ve çalışan hedefleriniz yada herhangi bir dönemin, yerin ve akımın tasarım kriterlerine uygun olarak iç mimari çalışmasını yapar. Mevcut halinden, yeni tasarımına dönüşümünü tüm teknik altyapısı ile birlikte projelendirir ve görselleştirir.

300
300
İş
ortağımız
120
120

arkadaşımız
10
10
mimari projemiz
Profesyonel Proje
Akış Süreci
Projelerimizi aşağıda belirtilen hususlara göre ilerletmekteyiz detaylı bilgi almak için bizi arayın.
Kabul edilen iş hakkında gerekli veriler işverenden alınır veya bu verilerin değerlendirilmesi için gerekli izin işverenden istenir. Toplanan verilerle çevresel etkiler ve ilişkiler değerlendirilir.
Toplanan veriler ışığında senaryolar kurgulanır, varsayımlar üzerinden en uygun mekânsal ilişkiler tespit edilir ve temel tasarım kararları alınırak öneri projesi hazırlanır.
Öneri projesinin kabulünden sonra diğer disiplinlerle koordinasyon sağlanarak uygulama projeleri hazırlanır.
İş takvimine, belirlenen tasarım kararlarına ve ihtiyaç programına uygun hazırlanarak proje işverenin kabulüne sunulur.
Mutlu Müşterilerimiz
Tüm Projeleri Görüntüle
Ömer Faruk S.

İnsanın iyiki dediği anlar olur işte Mimayris Proje ile tanışmam da onlardan biri. İnsana güven veren ve emin ellerde olduğunu hissettiren Mimayris Proje ile hayallerinize bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Proje aşamasında her yönüyle bizi

Ömer Faruk S.
Ömer Faruk S.
Tamamlanan Proje Sorumlusu